Jesteśmy alternatywą dla Family Finance Tracker

Oferujemy przydatne funkcjonalności do spisywania wydatków i prowadzenia budżetu domowego. Wypróbuj i sprawdź czy jesteśmy dla Ciebie.

  • 35-dniowy darmowy okres próbny
  • Prosta rejestracja, bez żadnej płatności
Zrzut ekranu z aplikacji EasyBudget
Zdjęcie artykułu
  • 04 cze 2023
  • Technologia
  • Budżet domowy
  • EasyBudget

Alternatywa dla Family Finance Tracker

Jedną z popularnych w Polsce aplikacji do prowadzenia budżetu domowego jest Family Finance Tracker. Prowadząc budżet miesięczny może być dobrą opcją, ale jeżeli chcesz prowadzić go w kopertach - zapraszamy do poznania EasyBudget.pl. Przyjrzyjmy się bliżej obu aplikacjom i sprawdźmy, dlaczego może być warto postawić na nas.

Czym jest EasyBudget.pl?

EasyBudget.pl to aplikacja internetowa pozwalająca na planowanie przeznaczenia pieniędzy  oraz spisywanie wydatków. Zbudowaliśmy ją w przekonaniu, że budżetowanie powinno być dostępne i proste. 

Funkcjonujemy publicznie od 2021 roku i jesteśmy zorientowani wyłącznie na Polskę, gdzie zyskujemy popularność jako godna alternatywa dla zagranicznych aplikacji do zarządzania finansami. 

Oferujemy szereg funkcji dostosowanych do Twoich potrzeb, aby proces budżetowania był jak najprostszy. Czy to śledzenie wydatków, ustalanie celów oszczędnościowych, czy planowanie przyszłych zakupów, EasyBudget.pl może Ci w tym pomóc. 

W EasyBudget.pl oferujemy 35 dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie dostęp udzielany jest na zasadzie płatnej subskrypcji. Staramy się, aby koszt dostępu do aplikacji był akceptowalny dla każdego, aspirując do bycia w cenie przysłowiowej kawy na mieście. Aktualny cennik znajdziesz tutaj.

Nasze rozwiązanie składa się wyłącznie z aplikacji internetowej, która jest dostępna z dowolnej przeglądarki internetowej, a więc działa oprócz komputerów osobistych - również na telefonach i tabletach.

 

 

Czym jest Family Finance Tracker?

Family Finance Tracker to również polska aplikacja do prowadzenia miesięcznego budżetu domowego zaprojektowana, aby pomóc osobom zapanować nad swoimi finansami dostępna publicznie od kilku lat. 

Oferuje przydatne funkcje, dostępna jest na wszystkich platformach przez co cieszy się niezłą popularnością.

Aplikacja pozwala na kategoryzację, planowanie oraz spisywanie wydatków oraz współdzielenie budżetu. Oferuje również możliwość definiowania podstawowych celów oszczędnościowych.

Porównanie EasyBudget.pl vs Family Finance Tracker

Element EasyBudget.pl Family Finance Tracker

Sposób prowadzenia budżetu

Kopertowy

Miesięczny

Kategoryzacja wydatków

TAK

TAK

Ustalanie celów finansowych

TAK

TAK, tylko oszczędności

Wiele budżetów

TAK

TAK

Spisywanie wydatków

TAK + import csv

TAK + import csv

Współdzielenie budżetu

TAK

TAK

Wiele walut

NIE

TAK

Cena

15zł / msc lub 120 zł rocznie

10zł / msc lub 100zł rocznie

Wielojęzyczność

NIE (tylko polski)

TAK

Dlaczego wybrać EasyBudget.pl zamiast familyfinancetracker.com 

Istnieje kilka powodów, dla których warto wybrać EasyBudget.pl zamiast Family Finance Tracker:

Sposób prowadzenia budżetu: w EasyBudget.pl możesz potraktować kategorie jak koperty (w budżetowaniu kopertowym), w FamilyFinanceTracker natomiast poprowadzisz budżet miesięczny

Cele: oferujemy szersze możliwości definiowania i realizacji celów finansowych. W FamilyFinanceTrackerze można w chwili pisania tego artykułu jedynie realizować cele oszczędnościowe

Statystyki: oferujemy więcej wykresów w aplikacji i dodatkowo pozwalamy również na eksport danych w csv do własnej analizy

Obsługa klienta: w EasyBudget.pl jesteśmy dostępni mailowo lub przez czat wbudowany w aplikację 7 dni w tygodniu. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie i każdą sugestię, problem lub pomysł traktujemy poważnie.

Podsumowanie

Jeśli chcesz prowadzić budżet kopertowy i szukasz alternatywy dla FamilyFinanceTrackera, EasyBudget.pl może być twoim idealnym wyborem. Jego przyjazne dla użytkownika funkcje, przystępna cena i dostępność czynią go godnym rywalem na rynku narzędzi budżetowych. Co więcej, z zawsze dostępnym wsparciem, nigdy nie zostajesz sam ze swoimi problemami.

Prawidłowe narzędzie do budżetowania może sprawić różnicę między stresem finansowym a sukcesem finansowym. Dlaczego więc nie wypróbować EasyBudget.pl? Nasz łatwy w obsłudze interfejs i przydatne funkcje mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby przejąć kontrolę nad swoimi finansami. 

 

 

Obrazki i zdjęcia nie będące zrzutami ekranu z aplikacji pochodzą z unsplash.com