Współpracując osiągniemy razem więcej

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy

Kreujmy przyszłość razem

Dzięki współpracy możemy osiągnąć znacznie więcej

Zajmujesz się tematyką finansów osobistych i poszukujesz partnera? Możemy to być my!

Współpraca z nami może być świetną okazją do wzajemnego wzrostu i osiągnięcia sukcesu. Jesteśmy otwarci na nowe partnerstwa i chcielibyśmy poznać Cię bliżej. Wierzymy w to, że dzięki współpracy możemy osiągnąć więcej niż osiągnęlibyśmy w sumie - osobno.

Wspólnie możemy osiągnąć więcej. Jako partnerzy możemy wspólnie budować sukces i rozwijać nasze firmy. Twoje umiejętności i zasoby połączone z naszym produktem otwierają szerokie możliwości.

Oferujemy również możliwość udziału w programie afiliacyjnym. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@easybudget.pl lub poprzez formularz na stronie poniżej

Napisz do nas

Jak to działa?

Program afiliacyjny w 4 krokach

KROK 1

Generujemy Twój unikalny link

KROK 2

Nowy użytkownik rejestruje się z Twojego linka

KROK 3

Aktywnie korzysta z aplikacji i kupuje pierwszą subskrypcję

KROK 4

Naliczamy Twoją prowizję i wypłacamy ją na koniec miesiąca

Najczęściej zadawane pytania

Nie każdy, ale jeżeli działasz aktywnie w mediach, prowadzisz bloga, kanał na YouTube lub podcast - chętnie Cię poznamy. Nawet jeżeli nie masz jeszcze zasięgów jak Michał Szafrański zachęcamy do kontaktu - kto wie, może akurat współpraca z nami pozwoli Ci wejść na kolejny poziom.

Będąc naszym partnerem możesz wziąć udział w naszym programie afiliacyjnym i dzięki niemu otrzymywać pasywny dochód z subskrypcji opłacanych przez pozyskanych przez Ciebie użytkowników.

Dodatkowo, możesz otrzymać od nas wsparcie w zakresie promocji Twojego kanału wśród społeczności użytkowników EasyBudget.

Program afiliacyjny to rodzaj marketingu partnerskiego, w którym osoby lub firmy (zwane afiliantami) promują produkty lub usługi innych firm (zwanych partnerami) w zamian za prowizję lub wynagrodzenie za każdą transakcję lub akcję generującą sprzedaż.

W naszym przypadku - oferujemy prowizję od sprzedaży subskrypcji EasyBudget uzyskanych dzięki Twoim akcjom marketingowym.

Gdy nawiążemy współpracę, wygenerujemy Ci unikalny link, którego możesz użyć mówiąc lub pisząc o EasyBudget. 

Użytkownicy rejestrujący się z niego, będą trafiali na Twoje konto i w momencie gdy będą dokonywać zakupu subskrypcji - będziemy naliczać Ci ustalona prowizję.

Skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@easybudget.pl i wyraź chęć nawiązania współpracy, jednocześnie załączając link do swojego bloga / podcastu / kanału na YouTubie lub innej platformie.

Regulamin naszego programu afiliacyjnego jest dostępny tutaj