Jesteśmy alternatywą dla Kontomierza

Oferujemy przydatne funkcjonalności do spisywania wydatków i prowadzenia budżetu domowego. Wypróbuj samemu i sprawdź czy jesteśmy dla Ciebie.

  • 35-dniowy darmowy okres próbny
  • Prosta rejestracja, bez żadnej płatności
Zrzut ekranu z aplikacji EasyBudget
Zdjęcie artykułu
  • 28 maj 2023
  • Budżet domowy
  • Technologia
  • EasyBudget

Alternatywa dla Kontomierza

W Polsce jest kilka dobrych i popularnych rozwiązań. Jednym z nich jest aplikacja kontomierz.pl. Kontomierz jest dobrym rozwiązaniem z długą historią na rynku, ale nie jest jedyną opcją. Zapraszamy do poznania EasyBudget.pl, alternatywy dla kontomierza, zaprojektowanej tak, aby budżetowanie było bułką z masłem. Przyjrzyjmy się bliżej obu aplikacjom i sprawdźmy, dlaczego może być warto postawić na nas.

Czym jest EasyBudget.pl?

EasyBudget.pl to aplikacja internetowa pozwalająca na planowanie przeznaczenia pieniędzy  oraz spisywanie wydatków. Zbudowaliśmy ją w przekonaniu, że budżetowanie powinno być dostępne i proste. 

Funkcjonujemy publicznie od 2021 roku i jesteśmy zorientowani wyłącznie na Polskę, gdzie zyskujemy popularność jako godna alternatywa dla zagranicznych aplikacji do zarządzania finansami. 

Oferujemy szereg funkcji dostosowanych do Twoich potrzeb, aby proces budżetowania był jak najprostszy. Czy to śledzenie wydatków, ustalanie celów oszczędnościowych, czy planowanie przyszłych zakupów, EasyBudget.pl może Ci w tym pomóc. 

W EasyBudget.pl oferujemy 35 dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie dostęp udzielany jest na zasadzie płatnej subskrypcji. Staramy się, aby koszt dostępu do aplikacji był akceptowalny dla każdego, aspirując do bycia w cenie przysłowiowej kawy na mieście. Aktualny cennik znajdziesz tutaj.

Nasze rozwiązanie składa się wyłącznie z aplikacji internetowej, która jest dostępna z dowolnej przeglądarki internetowej, a więc działa oprócz komputerów osobistych - również na telefonach i tabletach.

 

 

Czym jest kontomierz.pl?

Kontomierz.pl, to osobista aplikacja do budżetowania zaprojektowana, aby pomóc osobom zapanować nad swoimi finansami dostępna publicznie od 2009 roku. Oferuje przydatne funkcje i posiada czytelny interfejs, przez co cieszy się dość sporą popularnością. 

Aplikacja pozwala na kategoryzację wydatków, definiowanie opłat oraz automatyczne spisywanie transakcji poprzez integrację z bankami.

Porównanie EasyBudget.pl vs Kontomierz

Element EasyBudget.pl kontomierz.pl

Kategoryzacja wydatków

TAK

TAK

Ustalanie celów finansowych

TAK

NIE

Ustalanie opłat zdefiniowanych

TAK

TAK

Wiele budżetów

TAK

NIE

Spisywanie wydatków

TAK + import csv

TAK + import csv + auto

Współdzielenie budżetu

TAK

NIE

Cena

15zł / msc lub 120 zł rocznie

25zł / msc lub 240zł rocznie

 

Dlaczego wybrać EasyBudget.pl zamiast kontomierz.pl

Istnieje kilka powodów, dla których warto wybrać EasyBudget.pl zamiast kontomierza:

Cena: EasyBudget.pl jest sporo tańszy od kontomierza. Chociaż kontomierz również jest całkiem przystępny cenowo, to dwukrotna różnica w planie rocznym (120zł vs 240zł) może mieć znaczenie.

Wiele budżetów i ich współdzielenie: Chociaż kontomierz.pl oferuje dobre zdolności do zarządzania budżetem w pojedynkę, nie można w nim prowadzić więcej niż jednego budżetu ani współdzielić ich np. z innymi domownikami.

Jedna aplikacja: W przypadku kontomierza, aby wygodnie korzystać z rozwiązania należy zainstalować oddzielną aplikację na urządzeniu mobilnym. EasyBudget.pl dostępne jest zawsze, z dowolnej przeglądarki internetowej.

Obsługa klienta: w EasyBudget.pl jesteśmy dostępni mailowo lub przez czat wbudowany w aplikację 7 dni w tygodniu. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie i każdą sugestię, problem lub pomysł traktujemy poważnie.

Podsumowanie

Jeśli szukasz alternatywy dla kontomierza, EasyBudget.pl może być twoim idealnym wyborem. Jego przyjazne dla użytkownika funkcje, przystępna cena i dostępność czynią go godnym rywalem na rynku narzędzi budżetowych. Co więcej, z zawsze dostępnym wsparciem, nigdy nie zostajesz sam ze swoimi problemami.

Prawidłowe narzędzie do budżetowania może sprawić różnicę między stresem finansowym a sukcesem finansowym. Dlaczego więc nie wypróbować EasyBudget.pl? Nasz łatwy w obsłudze interfejs i przydatne funkcje mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby przejąć kontrolę nad swoimi finansami. 

Nie wierz jednak tylko na nasze słowo - zarejestruj się, odkrywaj i doświadcz różnicy samodzielnie!

 

 

Obrazki i zdjęcia nie będące zrzutami ekranu z aplikacji pochodzą z unsplash.com