Shape Shape Shape Shape
article image

Inwestycje: Zwrot z inwestycji (ROI)

Ten artykuł tłumaczy, jak obliczyć i zrozumieć ROI, aby pomóc Ci robić informowane, inteligentne decyzje inwestycyjne. Po przeczytaniu, będziesz znać wzory i posiadać kluczowe informacje, które pomogą Ci zoptymalizować Twoje strategie inwestycyjne i maksymalizować zwroty.

czytaj więcej
article image

Excel z kalkulatorem kredytu hipotecznego

Prosty szablon kalkulatora kredytu hipotecznego do pobrania za darmo. Arkusz pozwala na obliczenie całkowitego kosztu kredytu dla różnych parametrów.

czytaj więcej
article image

Procent składany: Co to jest?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest procent składany i jak może wpływać na Twoje finanse? Czytając ten artykuł, odkryjesz, jak to potężne narzędzie może napędzać wzrost Twoich oszczędności i inwestycji.

czytaj więcej
article image

Kalkulator oszczędności

Nowość dla naszych czytelników - udostępniliśmy całkowicie za darmo kalkulator oszczędności

czytaj więcej
article image

Jak zacząć spisywać wydatki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dokąd idą Twoje pieniądze co miesiąc? Jeśli tak, nie jesteś sam. Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Ale odpowiedź nie jest tak nieuchwytna, jak mogłoby się wydawać.

czytaj więcej
article image

Metody prowadzenia budżetu domowego

Dzięki odpowiednim narzędziom i strategiom, prowadzenie budżetu domowego może stać się prostym, a nawet motywującym procesem. W tym wpisie omówimy różne metody prowadzenia budżetu domowego..

czytaj więcej
article image

9 najlepszych aplikacji do spisywania wydatków

W tym wpisie na blogu omówimy 9 najbardziej godnych uwagi aplikacji do spisywania wydatków, które pomogą ci przejąć kontrolę nad Twoim budżetem.

czytaj więcej
article image

Jak dobrze zorganizować domowe finanse

Zapanowanie nad domowymi finansami to jak ujarzmienie dzikiej bestii - wydaje się to skomplikowane, ale jest możliwe. Dobrą wiadomością jest to, że jest to całkowicie wykonalne. Dzięki kilku prostym strategiom szybko zamienisz finansowy chaos w dobrze naoliwioną maszynę. Ten wpis na blogu rozwiewa wszelkie wątpliwości, zapewniając Ci klarowny plan działania w kierunku finansowego bezpieczeństwa i spokoju ducha.

czytaj więcej
article image

Alternatywa dla Family Finance Tracker

Jedną z popularnych w Polsce aplikacji do prowadzenia budżetu domowego jest Family Finance Tracker. Prowadząc budżet miesięczny może być dobrą opcją, ale jeżeli chcesz prowadzić go w kopertach - zapraszamy do poznania EasyBudget.pl. Przyjrzyjmy się bliżej obu aplikacjom i sprawdźmy, dlaczego może być warto postawić na nas.

czytaj więcej
article image

Alternatywa dla Kontomierza

W Polsce jest kilka dobrych i popularnych rozwiązań. Jednym z nich jest aplikacja kontomierz.pl. Kontomierz jest dobrym rozwiązaniem z długą historią na rynku, ale nie jest jedyną opcją. Zapraszamy do poznania EasyBudget.pl, alternatywy dla kontomierza, zaprojektowanej tak, aby budżetowanie było bułką z masłem. Przyjrzyjmy się bliżej obu aplikacjom i sprawdźmy, dlaczego może być warto postawić na nas.

czytaj więcej
article image

Alternatywa dla YNAB

Zarządzanie budżetem domowym czasami może wydawać się jak poruszanie się po labiryncie bez mapy, dlatego bardzo pomocne są aplikacje, dzięki którym można odzyskać kontrolę. W tym artykule przyjrzymy się porównaniu EasyBudget.pl i popularnej aplikacji YNAB.

czytaj więcej
article image

Alternatywa dla Money Pro

Zarządzanie finansami osobistymi to niełatwe zadanie. Wymaga dbałości o szczegóły, zaangażowania i odpowiednich narzędzi. Jeżeli szukasz alternatywy dla Money Pro to mamy coś dla Ciebie. Przedstawiamy EasyBudget, alternatywę dla Money Pro, które posiada intuicyjne, przyjazne dla użytkownika podejście do budżetowania i zarządzania finansami. W tym artykule zagłębimy się w EasyBudget i wyjaśnimy, dlaczego może być dla Ciebie lepszą opcją.

czytaj więcej
article image

YNAB po Polsku

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak niektórzy ludzie radzą sobie z zarządzaniem finansami z taką łatwością? Kluczem do ich sukcesu jest prowadzenie budżetu. Jeśli słyszałeś o popularnym narzędziu do budżetowania YNAB (You Need A Budget), to pewnie zdajesz sobie sprawę, jak pomocne może być w planowaniu finansów. Dziś mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – przedstawiamy nową aplikację do budżetu domowego w języku polskim, która jest odpowiednikiem YNAB!

czytaj więcej
article image

Aplikacja do budżetowania - 9 sprawdzonych rozwiązań

Zarządzanie finansami osobistymi może być trudne, zwłaszcza w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Wiele osób ma trudności z kontrolowaniem swoich wydatków i utrzymaniem kontroli nad budżetem. Na szczęście technologia sprawiła, że ​​przejęcie kontroli nad finansami za pomocą aplikacji do budżetowania stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. W tym poście przedstawimy listę 9 najlepszych aplikacji do budżetowania w 2023 roku, pomagając Ci znaleźć idealne narzędzie do zarządzania pieniędzmi.

czytaj więcej
article image

Korzyści z używania aplikacji do budżetowania

Opanuj finanse z aplikacją do budżetowania. Wybierz odpowiednią, poznaj korzyści, wskazówki i popularne opcje. Pokonaj obawy dot. bezpieczeństwa i kosztów.

czytaj więcej
article image

Jak wykorzystać aplikacje do budżetu domowego aby zwiększyć oszczędności

W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do Internetu, coraz więcej osób korzysta z aplikacji do zarządzania finansami osobistymi. Jednym z takich narzędzi jest EasyBudget.pl, które oferuje szeroką gamę funkcji umożliwiających planowanie i kontrolowanie wydatków, spisywanie transakcji czy realizowanie celów finansowych. W tym artykule dowiesz się, jak wykorzystać aplikacje aby zwiększyć swoje oszczędności.

czytaj więcej
article image

Sposoby na oszczędzanie na zakupach: porównywarki cen, cashback i karty lojalnościowe

Oszczędzanie na zakupach to nie tylko sztuka wybierania promocji czy korzystania z okazji. Istnieje wiele innych sposobów, które pozwolą Ci zredukować swoje wydatki na codzienne zakupy, a tym samym zwiększyć swoje oszczędności. W tym artykule przedstawimy trzy popularne metody oszczędzania: porównywarki cen, cashback oraz karty lojalnościowe. Zobacz, jak możesz je wykorzystać, aby zaoszczędzić na zakupach!

czytaj więcej
article image

Jak osiągać swoje cele finansowe z EasyBudget?

W tym poradniku przedstawię, w jaki sposób ustawić cele w aplikacji EasyBudget i jak pomagają one w Twoich finansach osobistych.

czytaj więcej
article image

Budżet Domowy 2024 - darmowy szablon Excel

Prosty szablon budżetu domowego do pobrania za darmo. Arkusz pozwala na planowanie i spisywanie wydatków oraz śledzenie realizacji budżetu.

czytaj więcej
article image

Przypomnienie o budżetowaniu

W tym krótkim poradniku pokażę jak ustawić przypomnienia o budżetowaniu w EasyBudget.

czytaj więcej
article image

Kod promocyjny - jak go użyć?

W tym krótkim poradniku pokażę jak użyć kodu promocyjnego w EasyBudget.

czytaj więcej
article image

Wprowadzenie do EasyBudget

W tym poradniku poznasz podstawowe funkcjonalności EasyBudget.

czytaj więcej
article image

Wprowadzenie do EasyBudget - wersja mobilna

W tym poradniku poznasz podstawowe funkcjonalności EasyBudget w wersji mobilnej.

czytaj więcej
article image

Wspólne prowadzenie budżetu - PC

W tym poradniku dowiesz się jak udostępnić budżet drugiej osobie.

czytaj więcej
article image

Wspólne prowadzenie budżetu - wersja mobilna

W tym poradniku dowiesz się jak udostępnić budżet drugiej osobie w wersji mobilnej.

czytaj więcej